Apple Watch 2 için Sevindiren Haber

Teknoloji dünyasının en büyük üreticilerinden biri olan Apple, şimdiye dek akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi konularda etkili yeniliklere imza atmış bir firma. Nitekim gelişim kaydeden giyilebilir ürünler pazarına da dahil olmayı ihmal etmeyen üretici, Watch adını verdiği akıllı saati ile beraber sektöre adım atmıştı.

Satış konusunda hiç de fena sayılmayan bir performans sergileyen saatlerin şimdilerde ise yeni versiyonları yolda. Apple Watch 2 adıyla satışa sunulması beklenen yeni modellerin en merak edilen kısmı olan batarya gücü hakkında yeni bilgiler paylaşılmış bulunmakta.

Etkili bir gelişme söz konusu

Weibo platformu üzerinde paylaşılan yeni görsel, Apple Watch 2’nin bataryası hakkında önemli bir izlenimin oluşmasını sağlıyor. Buna göre saatin ilkine göre tam %35.7 oranında daha güçlü bir batarya ile geleceğini söyleyebiliriz.

42 mm boyutundaki versiyon için geçerli olacağı ön görülen bu gelişmenin kullanım süresine büyük oranda etki etmesi de beklenenler arasında.

38 mm için değişiklik olmayabilir

Konuyla ilgili paylaşılan bilgilerde ne yazık ki batarya iyileştirmesinin sadece 42 mm boyutundaki versiyon için geçerli olacağı belirtilmekte. Yani 38 mm boyutundaki modelin bataryası aynı kalabilir ya da daha küçük bir iyileştirme yaşanabilir.

:: Gelişme hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/apple-watch-2-74901

TEKNOLOJİ kategorisinde , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir