Terry Grandchester (The First Avenger of Matrix Since 2003)


  • Profil
  • Forum
  • Döküman
  • Galeri
  • Hakkında
  • İletişim

Nokia’nın satın aldığı firmadan yeni bir akıllı saat geliyor

Noka’nın satın aldığı Withings, satın alma işleminde bu yana ilk akıllı saatini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Devamını okuyun

Tüm özellikleriyle Gear S2 ve Gear S3 karşılaştırması

Samsung’un yeni akıllı saati Gear S3’ü bir önceki modeliyle karşılaştırdık.

Devamını okuyun

Volvo Araçları Ses ile Kontrol Edilecek!

Volvo, giyilebilir teknolojiler kapsamında kullanıcılarına kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Microsoft ve Volvo işbirliği sayesinde aracınızı sesle kontrol edebileceksiniz.

Devamını okuyun

Casio’nun Akıllı Saati Satışa Çıkıyor

Casio, Android Wear işletim sistemli akıllı saatinin piyasaya sürüleceği tarihi ve fiyatı açıkladı. Casio’nun akıllı saat çözümü ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Devamını okuyun

iOS için Gear S2 Ne Zaman Gelecek

Samsung, akıllı saat kategorisinde yer alan Gear S2 modelini iOS kullanan platformlara da taşıyacak. Yeni haberlere göre, iPhone kullanıcıları fazla beklemeyecek.

Devamını okuyun

Meizu, Akıllı Saatini Duyurmaya Hazırlanıyor!

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, giyilebilir teknoloji sektörüne Meizu Mix isimli akıllı saati ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Peki, Meizu Mix özellikleri nasıl olacak?

Devamını okuyun

Fitbit’ten İki Yeni Akıllı Bileklik Geliyor!

Fitbit, iki farklı akıllı bileklik ile 27 Kasım’da karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peki, Fitbit Charge 2 ve Fitbit Flex 2 modellerinin özellikleri nasıl olacak?

Devamını okuyun

HTC Akıllı Saat Nihayet Geliyor

Tayvanlı üretici HTC’nin bir süredir merakla beklenilen akıllı saati, ortaya çıkan son iddialara göre firmanın yeni amiral gemi modeli ile birlikte yakın zamanda tanıtılabilir.

Devamını okuyun

Sevgililer Günü için Teknolojik Hediyeler

Yaklaşan Sevgililer Günü için en büyük problem elbette ki hediyeler. Bizde Sevgililer Günü için bu problemi aşabilmeniz adına en güzel teknolojik hediyeleri bir araya getirdik.

Devamını okuyun

Hublot Akıllı Saat Üretecek

Dünyanın en önemli saat firmalarından biri olan Hublot, akıllı saat üretme yoluna gidiyor. İsviçreli firmanın akıllı saatleri ile çok yakında tanışabiliriz. Detaylar haberimizde.

Devamını okuyun

Karın Doyuran Akıllı Saat Bento!

Japon hazır yiyecek firması Bento, giyilebilir çözüm ürünü akıllı saat ile bireye acıktığı anda sinyaller gönderecek. Artık acıktığınızda ihtiyacınız olan tek şey akıllı saatiniz olacak.

Devamını okuyun

Michael Kors İmzalı Akıllı Saat!

Şık aksesuarlarıyla ünlü olan Fossil Group, daha önceleri geliştirilmesine başlandığı haberleriyle merak uyandırdığı Michael Kors akıllı saatlerini sonunda ortaya çıkardı.

Devamını okuyun

Intel, ısınma sorunu çözülemeyen akıllı saati Basis Peak’i toplatıyor

Akıllı saatlerin kitlesel bir teknoloji ürünü olmasını beklerken Intel’den çarpıcı bir açıklama geldi. ABD’li teknoloji devi, Basis Peak modelini ısınma sorunları nedeniyle toplatacağın…

Devamını okuyun

Apple Watch 2’de GSM Bağlantı Olmayacak

Apple’ın yeni akıllı saati, iddia edilenin aksine kendi sim kart yuvasına sahip olmayacak. Apple’ın akıllı saati olan Apple Watch, yeni sürümünde hücresel 19 Ağustos 2016

Devamını okuyun


Terry GrandchesterdanGerfuLLMr.Qwerty™ Inc.ZetSPACE™ llc.CEPFORUM™Turkitter™Mesut Karademir


Power , Design & Administrations by Terry Grandchester |Contact on Mail/SKYPE: ysf@mail.com| This page was visited people